Mikropigmentacja Estetyczna

Zapraszam Cię do mojego świata makijażu permanentnego – miejsca, gdzie ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia.

Współczesny makijaż permanentny daje nam nieograniczone możliwości. Wydobywa i podkreśla atuty urody, jednocześnie ukrywając jej mankamenty. Makijaże, które tworzę są połączeniem pasji, zmysłu artystycznego i idealnej techniki, szlifowanej u najlepszych polskich oraz światowych Masterów. Pracuję na najnowocześniejszych urządzeniach, przy użyciu certyfikowanych i bezpiecznych pigmentów. W mojej opinii makijaż permanentny powinien być naturalny i nie przytłaczać naturalnej urody. Zależy mi na tym, by makijaż, z którym wyjdziesz sprawiał Ci radość na codzień, ale także by nie sprawiał problemu po czasie. Wykonane przeze mnie pigmentacje są zawsze uszyte na miarę, dopasowane do potrzeb oraz możliwości biometrycznych twarzy. Doskonale zdaję sobie sprawę, że we współczesnym świecie żyjemy i działamy szybko, szukamy sposobów, by zaoszczędzić czas, pogodzić wszystkie życiowe role a przy tym zawsze świetnie wyglądać. Makijaż permanentny to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz na codzień wyglądać perfekcyjnie, poświęcając na to minimum swojego czasu.

Brwi

Powder Brows – efekt brwi, pomalowanych cieniem, z miękkimi przejściami koloru. Idealna metoda dla Pań malujących brwi na codzień. Tą metodą jesteśmy w stanie stworzyć brwi od delikatnych po mocne efekty. Dobrze sprawdzi się przy każdym typie skóry. Utrzymuje się 12-24 miesiące.

Microblading – efekt zagęszczenia brwi. Bardzo naturalna technika imitująca naturalny włos. Sprawdzi się zarówno u osób, które potrzebują całkowitej rekonstrukcji brwi, jak u osób o gęstych brwiach, potrzebujących jedynie nadania kształtu i podkreślenia. Najlepiej sprawdzi się przy skórze suchej i normalnej. Utrzymuje się 8-18 miesięcy.

Powieki

Zagęszczenie linii rzęs – wrażenie gęstszych rzęs, subtelne podbicie spojrzenia. Kreska idealna dla Kobiet, które pragną nienachalnego, lecz zauważalnego podkreślenia.

Cieniowane zagęszczenie linii rzęs – to zagęszczenie linii rzęs z delikatnym rozcieniowaniem koloru także odrobinę powyżej linii rzęs. Efekt przypomina roztartą kredkę.

Klasyczny Eyeliner – idealna, mała (lub duża) czarna. Idealna dla Kobiet, malujących się w ten sposób na codzień. 

Ombré Eyeliner – Idealna propozycja dla Pań, które pragną naturalnego podkreślenia spojrzenia. Efekt roztartej kredki na powiece, którego intensywność możemy stopniować od delikatnego, po mocniejsze efekty.

Usta

Usta Ombré – efekt cieniowanych ust i przejścia kolorów. Sprawdzą się zarówno u Pań, które nie chcą mocnego efektu, jak i tych które pragną odważniejszego efektu i gry kolorami. Usta wykonane tą techniką wyglądają trójwymiarowo i świeżo.

Usta Full Lips – pełne, równomierne wypełnienie ust kolorem. Mimo, że kolor jest tu aplikowany na całe usta, efekt możemy stopniować od naturalnego, po mocne i wyraziste efekty.

3D Lips – makijaż z techniką światłocienia. Oprócz nadania koloru, jaśniejszym kolorem podkreślamy wypukłości ust, co nadaje im trójwymiarowy efekt. Makijaż, wykonany tą techniką sprawia, że usta wydają się bardziej pełne.