Szkolenia z makijażu permanentnego

indywidualne lub grupowe

Informacje w sprawie szkoleń: +48 503 759 779, szkolenia.naturallines@gmail.com

Jeśli czytasz tą ofertę szkoleń, oznacza to że zrobiłaś pierwszy krok do zmiany swojego życia, ścieżki kariery, lub do wzbogacenia swojej oferty gabinetowej. Będzie mi ogromnie miło wprowadzić Cię w magiczny świat permanentnego piękna, lub pokazać w nim nowe możliwości.

Wiem, jak trudno na początku drogi wybrać odpowiednie szkolenie – sama przechodziłam przez ten etap, dlatego program szkoleń stworzyłam tak, jak sama chciała bym być przeszkolona. Na moich szkoleniach oprócz obszernej teorii, kładę bardzo duży nacisk na praktykę, oraz poprawną technikę, która jest niezbędnym wstępem do nauki kolejnych kroków pigmentacji. U mnie nie ma tajemnic. Przekazuję całą swoją wiedzę, doświadczenie i tricki, których wyuczyłam się przez lata praktyki.

Szkolenia prowadzę indywidualnie lub w niedużych grupach max 2 osoby, dzięki czemu mam możliwość wychwycenia wszystkich Twoich złych nawyków i niedociągnięć, które oddalają Twoją pracę od ideału.

Szkolenia z makijażu permanentnego kierowane są zarówno do osób początkujących, które nie miały dotąd żadnej styczności z pracą linergisty, jak i osób zaawansowanych, które chcą doskonalić swoją pracę, czy poznać nowe techniki.

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z makijażem, opórcz techniki czeka Cię nauka teorii, która jest nieodłącznym elementem zrozumienia pigmentacji skóry. Nauczysz się m.in: budowy skóry, rodzajów igieł, perfekcyjnego i szybkiego rysunku wstępnego, kolorymetrii, pigmentologii a także zasad BHP w gabinecie. Dowiesz się czym jest formularz świadomej zgody oraz dowiesz się jak prowadzić social media, by zbudować bazę Klientek i wyróżnić się na tle konkurencji. 

Twoje szkolenie nie kończy się z momentem wyjścia z gabinetu. Także po szkoleniu masz możliwość zadawania pytań, wysyłania zdjęć, rysunków, wygojeń itp. Również po szkoleniu będę podpowiadać Ci, jak jeszcze ulepszyć swoją pracę i eliminować błędy.

Program szkoleń masterclass – dla zaawansowanych, jest skrojony na miarę potrzeb. Skupiamy się na punktach, które sprawiają Ci trudność, a przede wszystkim szlifujemy poprawną technikę, bez której Twoje prace nigdy nie będą zadowalające.

Szkolenia BASIC oraz Masterclass obejmują następujące techniki:

Brwi – Powder&Ombre oraz Microblading

Powieki – Eyeliner, Ombre Eyeliner oraz zagęszczanie linii rzęs  

Usta – Full Lips, Ombre Lips, 3D Lips

Jesteśmy w stanie dopasować lub zmodyfikować program pod Ciebie. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegółową ofertę! szkolenia.naturallines@gmail.com, +48 503 759 779